Wyprawy naukowe

baner wyprawy

 

Instytut Botaniki im. W. Szafera Polskiej Akademii Nauk bierze czynny udział w wieloaspektowych badaniach flor całego świata: Antarktyki, Antarktydy, Afryki, Ameryki Pólnocnej, i Południowej, Azji, Australii i całej Europy. Wyprawy botaniczne podejmowane przez pracowników Instytutu Botaniki im. W. Szafera Polskiej Akademii nauk mają wieloletnią tradycję. Wyjazdy te są możliwe dzięki nawiązywaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi z wielu krajów na wszystkich kontynentach.

CZYTAJ WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA IB PAN …


aparat2

BENIN - Fotogaleria (Marcin Piątek - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

BOLIWIA - Fotogaleria  (Tomasz i Karina Wilk - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

CHINY - Qinghai - Fotogaleria (Beata Paszko - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

RPA - Western Cape - Photo gallery (Barbara Łopata - e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

KAMERUN - Fotogaleria (Jolanta&Marcin Piatek - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

TOGO - Fotogaleria (Marcin Piątek - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 


Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.