W związku z ogłoszonym przez Narodowe Centrum Nauki konkursem na finansowanie staży podoktorskich w Polsce, IB PAN zaprasza do współpracy doktorów zainteresowanych odbyciem krajowego stażu podoktorskiego i prowadzeniem prac badawczych w tematyce mieszczącej się w zakresie zainteresowań i kompetencji Instytutu.

Oferujemy pracę przy projektach badawczych z zakresu: taksonomii, chorologii i ekologii roślin naczyniowych i beznaczyniowych, porostów i grzybów oraz flor kopalnych. Staże takie można odbyć w następujących zakładach i pracowniach: Fykologii, Mykologii, Paleobotaniki, Lichenologii, Briologii oraz Systematyki Roślin Naczyniowych.

STAŻE PODOKTORSKIE  Czytaj więcej ...

W Instytucie Botaniki im. W. Szafera PAN istnieje możliwość odbycia krótkich (2-3 tygodniowych) oraz dłuższych (kilkumiesięcznych) praktyk badawczych i stażów zawodowych w dziedzinach, w których specjalizuje się Instytut. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

mgr Katarzyna Kozielec tel.+(12) 42 41 832; e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.